30-lecie firmy Hubertus
Aktualnie znajdujesz się w: O FIRMIE Historia

Historia firmy HUBERTUS

 

Powstanie i historia działalności firmy “HUBERTUS”:

 

         Firma “HUBERTUS” rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku i początkowo zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Założyciel i właściciel zakładu - Hubert Leboch, od początku przyjął za strategię rozwój firmy. Stałe inwestowanie pozyskiwanych środków finansowych, zakup odpowiednich maszyn i innowacja produkcji przyczyniła się do tego, że stopniowo w ofercie firmy zaczęły się pojawiać stoliki RTV. Na początku ich produkcja była prowadzona w wynajętych, małych halach, wkrótce jednak dobra jakość oraz popyt na tego rodzaju wyroby, a także zadowolenie klientów utwierdziły właściciela w przekonaniu, że warto rozpocząć seryjną produkcję i podjąć ryzyko rozbudowy firmy. W 1997 roku rozpoczęto budowę nowego zakładu produkcyjnego wraz z pomieszczeniami biurowymi, która została ukończona pod koniec 1998 roku. Stare hale produkcyjne zostały przekształcone w pomieszczenia magazynowe, a nowy zakład produkcyjny został wyposażony w najwyższej jakości centra obróbcze i maszyny czołowych światowych producentów. To znacznie polepszyło organizację pracy i obniżyło koszty produkcji. Nabór kadry, przeprowadzenie szkoleń i dobre zarządzanie pozwoliło firmie zgromadzić wysoko wykwalifikowaną załogę pracowników, którzy są zatrudnieni na komfortowych warunkach socjalnych. Bardzo ważnym zagadnieniem dla firmy jest również ochrona środowiska i ograniczenie szkodliwości odpadów poprodukcyjnych.

Firma ‘HUBERTUS’ jest jednym z najlepiej wyposażonych zakładów w regionie, dobrze zorganizowana produkcja oraz jej wnikliwa kontrola pozwala na utrzymanie bardzo dobrej jakości wyrobów, których gama jest nieustannie poszerzana o nowe modele i kolory. Właściciel stale obserwuje współczesne trendy w meblarstwie i rozwój techniki RTV, kilka razy w ciągu roku proponuje swoim klientom nową kolekcję, dzięki temu jego wyroby są nowoczesne i doskonale dostosowują się do wymagań rynku. Szeroka reklama wyrobów oraz udział w wielu imprezach wystawienniczych, pozwalają firmie stale powiększać sieć marketingową w kraju, Europie i na świecie.

 

InformacjaJeśli masz jakies pytania lub potrzebujesz pomocy skorzystaj z formularza lub zadzwoń pod numer (32) 229 02 59
ul. Srokowiecka 22
41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 229 02 59
email: biuro@hubertus-meble.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone Hubertus. Polityka Cookies
Projekt i wykonanie Intersid.